Kúpou produktov v združení lekárni Mojalekaren podporíte naše programy a projekty.
Čo pre Vás znamená rodina?

Oznam - Výberové konanie - Východné Slovensko

srdiecko 1Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar (so sídlom Ševčenkova 21, 851 01 Bratislava), Pobočka pre východné Slovensko a Zakarpatskú Ukrajinu (so sídlom Kováčska 28, 040 01 Košice), vyhlasuje výberové konanie na pozície:
• Sociálny pracovník (špecializovaný sociálny poradca) so zameraním na náhradnú rodinnú starostlivosť, resp. prácu s ohrozenými rodinami v prirodzenom rodinnom prostredí; miesto výkonu práce Košice (Košický kraj) / Prešov (Prešovský kraj)
• Sociálny pracovník (terénny sociálny pracovník) – so zameraním na prácu s ľuďmi bez domova; miesto výkonu práce Prešov
• Psychológ so zameraním na náhradnú rodinnú starostlivosť; miesto výkonu práce Košice (Košický kraj) a Prešov (Prešovský kraj).

Uzávierka na predloženie žiadostí o prijatie do zamestnania je 23/05/2017. Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar si vyhradzuje právo kontaktovať a na osobný pohovor pozvať iba vybraných uchádzačov.

Všetky ďalšie informácie nájdete tu.

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Spoločnosť Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou celoslovenskou neziskovou organizáciou na pomoc a podporu detí z detských domovov a náhradné rodiny.

Logo usmev

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte informácie o našej činnosti a našich projektoch.

Joomla Extensions powered by Joobi

Vy sa pýtate, my odpovedáme...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.