Kúpou produktov v združení lekárni Mojalekaren podporíte naše programy a projekty.
Čo pre Vás znamená rodina?

Oznam - Výberové konanie - Bratislava a Trnava

srdieckoSpoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar, Bratislavská (so sídlom Ševčenkova 21, 851 01 Bratislava) a Trnavská pobočka (so sídlom Námestie Jozefa Herdu 1, 917 01 Trnava), vyhlasuje výberové konanie na pozície:

• Sociálny pracovník - so zameraním na náhradnú rodinnú starostlivosť a prácu s ohrozenými rodinami v prirodzenom rodinnom prostredí; miesto výkonu práce Bratislava (Bratislavský kraj) / Trnava (Trnavský kraj)
• Špeciálny pedagóg - so zameraním na náhradnú rodinnú starostlivosť a prácu s ohrozenými rodinami v prirodzenom rodinnom prostredí; miesto výkonu práce Bratislava (Bratislavský kraj)
• Psychológ - so zameraním na náhradnú rodinnú starostlivosť a prácu s ohrozenými rodinami v prirodzenom rodinnom prostredí; miesto výkonu práce Bratislava (Bratislavský kraj) / Trnava (Trnavský kraj).

Uzávierka na predloženie žiadostí o prijatie do zamestnania je 15/6/2017. Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar si vyhradzuje právo kontaktovať a na osobný pohovor pozvať iba vybraných uchádzačov.

Všetky ďalšie informácie nájdete tu.

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Spoločnosť Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou celoslovenskou neziskovou organizáciou na pomoc a podporu detí z detských domovov a náhradné rodiny.

Logo usmev

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte informácie o našej činnosti a našich projektoch.

Joomla Extensions powered by Joobi

Vy sa pýtate, my odpovedáme...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.