Kúpou produktov v združení lekárni Mojalekaren podporíte naše programy a projekty.
Čo pre Vás znamená rodina?

Klopú na naše dvere.

Usmev zbierka potravin KE 2017Klopú na naše dvere. Hľadajú pomoc. Sú to často osamelé matky s deťmi no aj celé rodiny, ktoré hľadajú pomoc v núdzi. „Náš charitný sklad potravín a hygienických potrieb je však prázdny,“ hovorí Rado Dráb z košickej pobočky Úsmev ako dar.

Okamžitou potravinovou pomoc a poskytnutím nevyhnutných hygienických potrieb vieme zmierniť núdzu v rodinách, ktoré sa s prosbou obrátia na nás. Nie je to však koniec, ale začiatok práce s rodinou.

Najprv prekonáme prvotnú núdzu a vďaka niekoľkým špecializovaným sociálnym poradcom pracujeme s rodinou ďalej tak, aby sa takého situácie opakovali v ich živote čo najmenej. Mesačne nám takýchto rodín zaklope na dvere viac ako 20.

Preto vás prosíme o darovanie trvanlivých potravín a základných hygienických potrieb pre tieto chudobné rodiny. Odovzdať ich môžete na košickej pobočke Úsmev ako dar, Kováčska 28, Košice. Od pondelka do soboty v čase od 7:00 - 21:00. Ak pomôžete zorganizovať zbierku vo svojej práci či okolí, radi prídeme pre darované potraviny osobne k Vám. Prosím kontaktujte Radoslava Drába na t.č. 0903 630 505 alebo na 055 / 230 4401.

Ďakujeme!

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Spoločnosť Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou celoslovenskou neziskovou organizáciou na pomoc a podporu detí z detských domovov a náhradné rodiny.

Logo usmev

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte informácie o našej činnosti a našich projektoch.

Joomla Extensions powered by Joobi

Vy sa pýtate, my odpovedáme...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.