Kúpou produktov v združení lekárni Mojalekaren podporíte naše programy a projekty.
Čo pre Vás znamená rodina?

Výberové konanie na miesta sociálnych pracovníkov a psychológa

hladame pracovnikovSpoločnosť Úsmev ako dar, Bratislavská a Trnavská pobočka, vyhlasuje výberové konanie na pozície:

  • Sociálny pracovník – so zameraním na náhradnú rodinnú starostlivosť a prácu s ohrozenými rodinami v prirodzenom rodinnom prostredí; miesto výkonu práce Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Sociálny pracovník – so zameraním prácu s ohrozenými rodinami v prirodzenom rodinnom prostredí; miesto výkonu práce Trnava (Trnavský kraj)
  • Psychológ - so zameraním na náhradnú rodinnú starostlivosť; miesto výkonu práce Bratislava (Bratislavský kraj)

Kvalifikačné predpoklady pre pozície sociálny pracovník:

  • ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore sociálna práca alebo
  • ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore psychológia, právo, sociálne služby a poradenstvo, verejná politika a verejná správa alebo v študijných odboroch pedagogického zamerania, alebo má uznaný doklad o takom vysokoškolskom vzdelaní podľa osobitného predpisu v prípade, ak k 1. januáru 2015 vykonával pracovné činnosti, ktoré svojím charakterom zodpovedajú sociálnej práci podľa zákona č. 219/2014 Z. z. v znení neskorších predpisov
  • uprednostňujeme minimálne 3-ročnú zdokumentovanú prax v odbore

Kvalifikačné predpoklady pre pozíciu psychológ:

  • ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore psychológia (jednoodborové štúdium),
  • uprednostňujeme minimálne 3-ročnú zdokumentovanú prax v odbore. Záujemcovia o niektorú z uvedených pracovných pozícií môžu žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom a motivačným listom poslať na e-mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Uzávierka na predloženie žiadostí o prijatie do zamestnania je 22/2/2018. Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar si vyhradzuje právo kontaktovať a na osobný pohovor pozvať iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín nástupu: marec/apríl 2018
Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Spiessová, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , 0910 781 773.

Viac informácií o Spoločnosti priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar nájdete na www.usmev.sk a na Facebooku https://www.facebook.com/usmev.sk/?fref=ts .

Pracovná ponuka na stiahnutie

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Spoločnosť Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou celoslovenskou neziskovou organizáciou na pomoc a podporu detí z detských domovov a náhradné rodiny.

Logo usmev

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte informácie o našej činnosti a našich projektoch.

Joomla Extensions powered by Joobi

Vy sa pýtate, my odpovedáme...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.