Čo pre Vás znamená rodina?

Prievidzský anjel

Prievidzký anjelVo štvrtok 2. mája sa uskutočnilo slávnostné udeľovanie ocenení Prievidzský anjel. Jednou z ocenených bola i dlhoročná predsedkyňa prievidzskej pobočky Úsmevu za Trenčiansky kraj Mgr. Michaela Brunclíková. „Ocenenie Prievidzský anjel získali ľudia a kolektívy, ktoré sa zaslúžili o rozvoj mesta Prievidza a jeho obyvateľov, majú zásluhy na jeho zveľaďovaní a propagácii, obohatili ľudské poznanie vynikajúcimi tvorivými výkonmi, dosiahli významné výsledky, šírili dobré meno mesta doma alebo v zahraničí, alebo vykonali iné aktivity hodné osobitného zreteľa v prospech mesta a jeho obyvateľov.“ Toľko hovoria podmienky udelenia ocenenia. Miška je človek s veľkým srdcom a túžbou pomáhať každému, kto to potrebuje. V Prievidzi, ale i na celom Slovensku. Klientom, kolegom a všetkým spolupracovníkom, aj z iných inštitúcií.

Náš kolega o nej povedal: „Miška sa v robote vydáva komplet celá – nenecháva si žiadnu rezervu, horí ako fakľa, ide na doraz, kým nepadne. Potom zbiera sila, líže si rany, aby mohla zase pokračovať. Niekto by jej to mal zakázať, ako to nejde, mal by to oceniť.“ Takže ju zaslúžene ocenili. Ešte raz jej všetci gratulujeme.

Prievidzký anjel
-mm-

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Spoločnosť Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou celoslovenskou neziskovou organizáciou na pomoc a podporu detí z detských domovov a náhradné rodiny.

Logo usmev

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte informácie o našej činnosti a našich projektoch.
Joomla Extensions powered by Joobi

Vy sa pýtate, my odpovedáme...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.