Naši “Anjeli” získali ocenenie

Prievidza, 30.1.2012 - V meste Prievidza sa po prvý krát rozhodli oceňovať úspešných dobrovoľníkov, ktorí pomáhajú v meste rôznym skupinám ľudí. Ocenenie dostalo názov „Mládežnícki dobrovoľníci mesta Prievidza 2011“. Medzi ocenenými nechýbali ani naši dobrovoľníci.

Naši “anjely’’ získali uznanie a poďakovanie za práce pre našu pobočku v Prievidzi a hlavne za prácu s deťmi v detských domovoch. “Anjel’’ je v Úsmeve ako dar dobrovoľník, ktorý pracuje a venuje sa hlavne deťom v detských domovoch. Učí sa s nimi, hrá, vypĺňa s nimi ich voľný čas no hlavne, je ich kamarát.

Na fotke v strede primátorka Prievidze JUDr. Katarína Macháčková

′ČESTNÉ UZNANIE Mládežnícki dobrovoľníci Prievidza 2011 ′ získala Katarína Šovčíková za jej prínosnú niekoľkoročnú “anjelskú’’ činnosť pre deti v detských domovoch. Z dobrovoľnícky sa postupne stala ich koordinátorka. Spolu s ňou získala toto ocenenie aj Danka Ficová.
′POĎAKOVANIE Mládežnícki dobrovoľníci Prievidza 2011′ získali Michaela Krajčovičová, Vivien Gulvašová , Sam Sobota za ich prácu s deťmi v detských domovoch.

Úsmev ako dar je patrične hrdý a pyšný na našich dobrovoľníkov, ktorí si dokážu aj v dnešnej dobe nájsť čas pre niekoho iného.

Daniela Ficová

Tomáš Cehlár

foto Mária Melicherčíková

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Spoločnosť Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou celoslovenskou neziskovou organizáciou na pomoc a podporu detí z detských domovov a náhradné rodiny.

Logo usmev

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte informácie o našej činnosti a našich projektoch.
Joomla Extensions powered by Joobi

Vy sa pýtate, my odpovedáme...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.