Dobrovoľníci to v Ružomberku vedia

RK naj dobrovolnik 003Titul „doborovľník roka“ v Ružomberskej pobočke získala tento rok Ivana. Okrem mnohých aktivít, ktoré vykonávala so záujmom o rozvoj Ružomberskej pobočky sa aktívne venovala deťom zo samostatnej skupinky v Liptovskom Trnovci. Diplom výherkyni odovzdala minuloročná dobrovoľníčka roka Natália Drdaková.


Obe dobrovoľníčky sú inšpiráciou pre pôvodných aj nových ružomberských dobrovoľníkov a získanie titulu dobrovoľníka roka, je len zaslúženým vyvrcholením celoročnej dobrovoľníckej snahy. Súčasťou tejto peknej akcie bol aj pohovor s novými dobrovoľníkmi, ktorý majú záujem pracovať s deťmi z detských domovov a podieľať sa na aktivitách a projektoch Úsmevu.


Na závere bol čas aj na malý teambuilding. Dobrovoľníci súťažili v kvíze, v ktorom museli odpovedať otázky z oblastí hudby, geografie, slovenského jazyka a mnohých iných oblastí. Táto aktivita bola zároveň dobrou inšpiráciou na trávenie voľného času s deťmi z detských domovov.

 

RK naj dobrovolnik 001RK naj dobrovolnik 002RK naj dobrovolnik 003

 

 

 

 

 

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Spoločnosť Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou celoslovenskou neziskovou organizáciou na pomoc a podporu detí z detských domovov a náhradné rodiny.

Logo usmev

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte informácie o našej činnosti a našich projektoch.
Joomla Extensions powered by Joobi

Vy sa pýtate, my odpovedáme...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.