Víkend v koži Harryho Pottera

harry poter4V dňoch 6. - 8.3.2015 sa deti z Detských domovov z Rimavskej Soboty a Polomky opäť stretli s našimi Anjelmi, ktorý sa s deckami spoznali na minuloročnom letnom tábore.  Po skvelom tábore, na ktorý všetci dobre spomínajú, sa Anjely rozhodli pripraviť pre deti tentokrát víkend plný kuziel a športu.

 Tentokrát sa to konalo na chate Poniklec, ktorá sa premenila na Rokfort. Anjeli sa stali profesormi a pripravili pre svojich študentov rôzne úlohy, vďaka ktorým sa im podarilo zlikvidovať kameň mudrcov. Ale nie len profesori učili študentov, ale aj študenti ukázali profesorom, ako má vyzerať poriadny futbal, naučili ich hrať ping-pong, tak ako sa naozaj hrať má a zorganizovali biliardový turnaj.

Na záver zaslúžene všetci obdržali diplom za úspešné absolvovanie čarodejníckeho výcviku a zhodli sa, že v takomto zoskupení sa ešte radi uvidia.

 

harry poterharry poter2harry poter3harry poter4

 

 

 

 

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Spoločnosť Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou celoslovenskou neziskovou organizáciou na pomoc a podporu detí z detských domovov a náhradné rodiny.

Logo usmev

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte informácie o našej činnosti a našich projektoch.
Joomla Extensions powered by Joobi

Vy sa pýtate, my odpovedáme...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.