Pozvánka pre náhradných rodičov na svojpomocnú skupinu v Košiciach

Svojpomocka 112017Milí priatelia, náhradní rodičia z východného Slovenska. Chceme Vás srdečne pozvať na novembrovú svojpomocnú skupinu náhradných rodín, ktorá sa bude konať 18.11.2017 od 15:00 do 18:00 hod. v Centre Dorka, na Hemerkovej ulici 28 v Košiciach. Našim hosťom bude psychologička Mgr. Veronika Prokopová, psychologička a manažérka odborných činností Úsmevu ako dar a lektorka Pride, ktorá bude hovoriť na tému Straty v živote detí v náhradných rodinách.

/Naše deti prežili veľa strát a odmietnutí, ktoré sú mnohokrát príčinou ich správania. Iba správnym porozumením aj týmto stratám je možné deťom pomôcť./ Zároveň bude priestor na Vaše konkrétne otázky.

Počas skupiny bude zabezpečený program pre deti. 

Ak je to len trochu možné, nahláste nám účasť vopred, aby sme ju vedeli organizačne zabezpečiť.

Pre akékoľvek otázky píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo volajte na tel.: 0903 781 468.

Tešíme sa na Vás.

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Spoločnosť Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou celoslovenskou neziskovou organizáciou na pomoc a podporu detí z detských domovov a náhradné rodiny.

Logo usmev

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte informácie o našej činnosti a našich projektoch.

Joomla Extensions powered by Joobi

Vy sa pýtate, my odpovedáme...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.