Čo pre Vás znamená rodina?

Staňte sa naším partnerom

Vianocny koncert Usmevakodar 008V roku 1982 vznikol Vianočný benefičný koncert Úsmev ako dar. Začala sa tak tradícia, ktorá vyústila do najstaršieho benefičného podujatia na Slovensku a v strednej Európe vôbec.Staňte sa naším partnerom a buďte tak súčasťou osláv 30. narodenín Vianočného benefi čného koncertu Úsmev ako dar. Darujte nám finančný dar v hodnote 100 Eur a získajte tak poďakovanie v priebežných titulkoch, ktoré budú odvysielané počas záznamu z koncertu 24. decembra 2012 o 13:30 na Jednotke.

V priebežných titulkoch môže byť uvedené Vaše vlastné meno a priezvisko, ľubovoľná prezývka alebo názov Vašej obchodnej spoločnosti. Podrobnosti prispievania Vám radi vysvetlíme.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte:
Maria Soboličová - manažérka pre fundraising
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Tel: 02 / 63 81 52 08 – 9
0903 781 774

Pomôžte nám systematicky pomáhať deťom z detských domovov.

  • Úsmev ako dar, to  nie sú iba koncerty. Za týmto názvom sa skrýva celá škála činností na pomoc deťom v detských domovoch. A nie len pre ne. Postupom času sa Úsmev ako dar ďalej rozvíjal a rozširoval svoju pôsobnosť.
  • Iniciovali sme transformáciu detských domovov a úspešne sme sa jej zúčastňovali. Začali sme pripravovať a sprevádzať náhradných rodičov a v neposlednom rade pomáhame aj krízovým rodinám,aby ich deti nešli do detského domova.
  • Z našich výskumov vyplýva, že jeden z najrozšírenejších dôvodov vyňatia detí je strata bývania. Preto sme sa v posledných rokoch začali sústreďovať na budovanie Krízových centier, kde vieme našim klientom poskytnúť ubytovanie a následnú odbornú starostlivosť.

Prvým takýmto centrom je Centrum Dorka v Košiciach, ktorú sa nám podarilo v spolupráci s Nadáciou Dedo vybudovať.

V súčasnosti prebieha výstavba dvoch centier v Prešove a vo Zvolene. Neskôr by sa k ním mali pridať aj ďalšie mestá.

 

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Spoločnosť Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou celoslovenskou neziskovou organizáciou na pomoc a podporu detí z detských domovov a náhradné rodiny.

Logo usmev

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte informácie o našej činnosti a našich projektoch.
Joomla Extensions powered by Joobi

Vy sa pýtate, my odpovedáme...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.