Čo pre Vás znamená rodina?

Film o Stretnutiach rodinného kruhu

SRKČo sú stretnutia rodinného kruhu? Čo je ich cieľom? Aké riešenia a zmeny prinášajú? Prečo je dôležité zapojiť širokú rodinu do hľadania riešenia, ktoré je v záujme dieťaťa? V čom spočíva rola nezávislého koordinátora? Sú do procesu zapojení aj odborníci? Prečo presadzujeme stretnutia rodinného kruhu ako nový prístup v práci s ohrozenou rodinou? Odpovede na tieto otázky nájdete vo videu, ktoré zhŕňa naše skúsenosti z viac ako 130 zrealizovaných stretnutí rodinného kruhu na Slovensku.

Ak budete mať po jeho zhliadnutí ďalšie otázky alebo budete mať záujem o spoluprácu na realizácii stretnutí, kontaktujte prosím metodičku a koordinátorku SRK pani Moniku Mikloškovú (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.).

Aj využívaním stretnutí rodinného kruhu sa snažíme posilňovať ohrozenú rodinu a napĺňať našu víziu - aby každé dieťa malo rodinu.

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Spoločnosť Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou celoslovenskou neziskovou organizáciou na pomoc a podporu detí z detských domovov a náhradné rodiny.

Logo usmev

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte informácie o našej činnosti a našich projektoch.
Joomla Extensions powered by Joobi

Vy sa pýtate, my odpovedáme...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.